Strona Główna Blog Lista użytkowników YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy do moddingu
Eternal Modding

212 Postów
35 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 6

Wiem, że mogę trochę fantazjować, ale napiszę.  Gdy ostatnio się godzinami męczyłem z filmikami czipa17, by wogóle zrobić jakąkolwiek zbroję( którą raz da się przywołać kodem raz nie) to się zastanowiłem czy nie powinien powstać projekt kilku wielkich grup modderskich, by stworzyć programy znacznie ułatwiające tworzenie modyfikacji tak jak np w przypadku innych gier. Wiem, e gdyby to weszło w życie na pewno twórców należałoby nagrodzić np tym, że taki program byłby płatny itd.  Wiele ciekawych koncepcji się marnuje na z pewnością ciekawe przygody w modyfikacjach więc pytam się czemu nie? Wielu to ułatwi pracę a jak mody by były w innych przypadkach gorsze po prostu nie zaskarbiłyby sobie grona graczy itd. I gdy komuś jakiś mod by się nie spodobał zawsze mógłby zrobić własny. Co o tym sądzicie? Wiem, że rzuciłem pomysłem jak kometą o planetę, ale od razu nie skreślajcie.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Lubię placki i koteły :D

173 Postów
0 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 11

Raczej małe szanse są na powstanie takiego programu, ale niigdy nic nie wiadomo.
[Obrazek: ed3f76fe4bd371bc8e071818d5886553.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król

489 Postów
60 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 87

Filmiki-tutoriale pojawią się niedługo na kanale BG, najpewniej w nowym roku po wydaniu LzGD i L'Hiver.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Narkan
Mistrz M&M DoC

61 Postów
3 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 9

Avallach tworzy plugin do IntelliJ, który ułatwia kodzenie modów w locie sprawdza składnie i wypluwa info o błędach. Dla osób, które ogarniają programowanie to moze być przydatne http://themodders.org/index.php?topic=27...msg1265112
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witaj!
or Rejestracja?