Strona Główna Blog Lista użytkowników Facebook YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z zadaniami zlecanymi w świecie
LOS PAPUGOS

854 Postów
45 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 69

Tutaj możecie zadawać pytania o zadania zlecane w świecie.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Moderator Globalny

103 Postów
10 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 40

Gdzie w Bractwie znajdę wskazówkę nt Mole? Nie mam żadnego punktu zaczepienia tam. Proszę o poradę.
Nefario na prezydenta! 
[Obrazek: signjpg_axsrnns.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

17 Postów
0 Tematów
Reputacja: 0

Do Lestera, Out. Dalej będą Cię kierować NPCty.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: gothic1210
Kopacz

1 Postów
0 Tematów

Gdzie znajdę myśliwego Mausera z drugim tomem księgi o Innosie? Podobno jest gdzieś w lesie na wschodzie, obleciałem cały las i go nie znalazłem.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Recovery Team

143 Postów
3 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 34

Poszukaj przy wieży ze szkieletami :)
[Obrazek: WdGgbHk.png]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: TenNowy
Kopacz

9 Postów
0 Tematów

Gdzie jest Sargon(czy jak mu tam)? Dostałem właśnie jego amulet od strażników mostu i jestem po rozmowie z myśliwymi z obozu Quentina.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
LOS PAPUGOS

854 Postów
45 Tematów
Mężczyzna

On jest w jaskini w Obozie Bandytów.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

17 Postów
0 Tematów

Gdzie są te ,,święte księgi sekciarzy" dla Teofila? Z nikim nie mam nic do pogadania, a jestem już trzeci rozdział...
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
LOS PAPUGOS

854 Postów
45 Tematów
Mężczyzna

Jeśli byliśmy już w Bractwie Śniącego i rozmawialiśmy z Cor Kalomem, Teofil powinien zaczepid nas
automatycznie przy kolejnym spotkaniu. Nie potrafi on do kooca pojąd czym albo kim jest Śniący i
potrzebuje ksiąg opisujących to bóstwo. Zapewnia nas, że stosowne księgi na pewno przechowują gdzieś
Guru, ale jest to owiane wielką tajemnicą. W drugim rozdziale (po wykonaniu "Chani interesuje się
Hugo") na terenie Obozu Bractwa możemy porozmawiad na temat ksiąg sekciarzy z Hugo. Mężczyzna
poradzi nam śledzid Baal Tarana i znaleźd łącznika jego bandy, w którą uwikłani prawdopodobnie są także
Baal Parvez oraz Gor Hanis.
Przychodzimy przed północą w okolice chaty Grahama. O północy Baal Taran udaje się na pogawędkę ze
Strażnikiem stojącym niedaleko bramy głównej. O godzinie 1:00 podejdzie do nich Kopacz, który włączy
się do rozmowy. Musimy podejśd wystarczająco blisko, aby Strażnik zagadał i zapytał nas o problemy z
bezsennością. O 1:20 Baal Taran udaje się w odosobnione miejsce. O godzinie 1:30 Kopacz pójdzie w jego
ślady, a niedługo potem zacznie się pomiędzy nimi rozmowa. O 1:50 Uri zacznie obchód po obozie. Po
drodze musi nas zaczepid Kirgo, tematem ponownie będzie bezsennośd. Kirgo przebywa w swojej chacie,
która oczywiście znajduje się w sąsiedztwie chaty Gor Hanisa dlatego musimy przejśd możliwie blisko
"drzwi" wejściowych, aby nas zaczepił. O 2:10 śledzony osobnik zatrzyma się przed chatą Gor Hanisa. O
godzinie 2:20 Kopacz udaje się do pomieszczenia na Arenie. O 2:30 przybywa tam Gor Hanis. O 2:40 Uri
wznawia swoją trasę. O 3:10 Kopacz zatrzymuje się przed chatą Baal Parveza. O 3:15 Uri skieruje się na
targowisko, gdzie dołącza do niego Parvez. Koniecznie zbliżamy się do Strażnika pilnującego placu
targowego, tematem dla odmiany będzie bezsennośd. O 3:20 zaczyna się rozmowa pomiędzy Parvezem i
Uri'm. O 3:35 Uri wyrusza w dalszą trasę, a Parvez wraca spad. O 4:00 Kopacz wraca do Baal Tarana i
ponownie włącza się do rozmowy. O 4:30 Kopacz wraca do domu i kładzie się spad. Warunkiem
powodzenia misji jest trzymanie się przez cały czas bardzo blisko Uri'ego, nie zakłócanie rutyn postaci
oraz rozmowa z Kirgo i dwoma "bezimiennymi" Strażnikami po drodze. W dzienniku powinien pojawid się
automatycznie wpis na temat Uri'ego. Wracamy do Hugo i przekazujemy mu efekty naszego
dochodzenia. Po długiej rozmowie Hugo proponuje, abyśmy przeszukali dom Uri'ego w poszukiwaniu
obciążających dowodów. Nie możemy jednak zabrad nic poza poszlakami, aby nie wzbudzid żadnych
podejrzeo. Ponadto, jeżeli zostaniemy nakryci mamy się podad za zwykłego złodzieja, a nie poszukiwacza
ksiąg. Włamujemy się do skrzyni w domu Kopacza (kombinacja: PLPPPL) i zabieramy tylko "Notatkę z
kufra Uri". Idziemy do Hugo, pokazujemy mu świstek papieru. Przychodzimy następnego dnia. Hugo
obmyślił prowokację, której celem jest Baal Parvez. W całą sprawę musimy wtajemniczyd Teofila.
Udajemy się wraz z Teofilem na targ, aby przypieczętowad całą mistyfikację. Baal Parvez najwyraźniej
połknął haczyk, gdyż oddala się z targowiska szybkim krokiem. Wypijamy miksturę szybkości i najkrótszą
drogą pędzimy do Obozu Bractwa. Na drodze, niedaleko obozu na bagnach spotykamy Hugo.
Rozmawiamy z nim, oczekujemy na przybycie (nie)proszonych gości. Po chwili pojawia się tam Uri.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Recovery Team

143 Postów
3 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 34

Księgi sekciarzy wykonasz dopiero w 5R, także bez obaw, grajcie :)
[Obrazek: WdGgbHk.png]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witaj!
or Rejestracja?