Strona główna Portal Lista użytkowników YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Import beziego z g1
Cień

60 Postów
1 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 1

[Obrazek: SRE5yuF.jpg]
Jak wyjdzie l'hiver planuje tak zrobić pomijając umiejętności specjalne które mógł faktycznie zapomnieć jak otwieranie zamków walka i to wszystko. Tylko nie mam zielonego pojęcia ile nowych broni i zbroi mnie wtedy ominie..  Wciąż będzie co robić jako że lubie łuki i na pewno dodał jakieś miecze na koniec gry typowe.

Ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Na pewno domyślne staty mnie nie interesują i je dźwignę minimum o 20. Nie uważam tego za czit nawet, nie po to robiłem miksturki itd ogarniałem to wszystko by to przepadło ;)
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Strażnik

197 Postów
1 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 22

Czytasz czasem swoje wypowiedzi?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Lubię placki i koteły :D

193 Postów
0 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 11

Jaki jest sens w przenoszeniu statystyk postaci z jednej gry do drugiej?
[Obrazek: ed3f76fe4bd371bc8e071818d5886553.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

60 Postów
1 Tematów
Nieujawniony

(30-12-2016, 08:56 PM)Dharxen napisał(a): Jaki jest sens w przenoszeniu statystyk postaci z jednej gry do drugiej?

Dlatego pytam czy też ktoś tak robi. Kilka razy już tak gothica przeszedłem. A sens jest taki że to kontynuacja jedynki.

A o co ci chodzi tym razem Simen? Na tym forum tez musisz siać jadem?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Lisi Król

248 Postów
10 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 53

Mimo, że myślisz, że nie jest to ułatwienie gry to zaskoczę cię ale jest i to bardzo.
"Spokojnie, wszystko będzie miodzio."
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Tłumacz

9 Postów
0 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 4

Ja raz sobie tak zagrałem. I nie chodziło mi, by było łatwiej. Po prostu fajnie było, że Bezi miał staty z jedynki. Lepiej się wczuwałem w dwójkę i w nawiązania do jedynki.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

193 Postów
0 Tematów
Mężczyzna

Mi takie przenoszenie statystyk fabularnie nie pasuje i psułoby radość z gry, byłoby zbyt łatwo. Nie wyobrażam sobie zaczynać gry mając ponad 200 pkt siły i ok. 100 zręczności, bo tyle miałem, jak ostatnio przechodziłem grę pod walkę mieczem. Dlatego dla mnie takie coś nie ma sensu.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Lisi Król

248 Postów
10 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 53

Eee tam pitolisz... Taki Maleth gdy mówi do ciebie "... mizernie wyglądasz..." to oznacza, że jesteś mięczakiem. Co tam, że masz 200 siły. :D
"Spokojnie, wszystko będzie miodzio."
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

193 Postów
0 Tematów
Mężczyzna

(30-12-2016, 11:00 PM)MrLisek napisał(a): Eee tam pitolisz... Taki Maleth gdy mówi do ciebie "... mizernie wyglądasz..." to oznacza, że jesteś mięczakiem. Co tam, że masz 200 siły. :D

Malethowi chyba bardziej chodziło o wygląd xD
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

60 Postów
1 Tematów
Nieujawniony

Dzięki za opinie, g2 ma ten swój klimat że się kontynuuje od jedynki, a taka siła to pretekst do eksploracji a też nie jest za wielka, wciąż będzie można bardzo łatwo zginąć. Ciężko mi się zdecydować bo nie grałem w nową wersje l'hivera i nie mam pojęcia ile tam contentu na początek gry. Ale też nie jestem zwolennikiem zaczynania z 10 siły. Jakby to była inna gra to oki, ale ja w świecie gry jeszcze miesiąc temu wytłukłem całą świątynie śniącego a teraz ścierwojad to zagrożenie? Eeeee. Xardas na pewno dysponuje potężniejszą mocą wyciągającą mnie z gruzów z tymi statystykami :)

A do maletha można przyjść mając 200 siły przed wypadem do dworu irdorath i powie to samo :D

Ale raczej siłę obniżę o 50 a reszta zostanie.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witaj!
or Rejestracja?