Strona główna Lista użytkowników Fanpage YouTube A R C H I Rathgar Zegier

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] Gothic 3 Alternative Demo
Poskramiacz Sów

705 Postów
90 Tematów
Kobieta
Reputacja: 95

[Obrazek: ABH59Sf.png]

Opis modyfikacji:

Demo modyfikacji Gothic 3 Alternative powstało z inicjatywy Rosjan, którym nie spodobał się Gothic 3, który zaprezentowała graczom Piranha Bytes. Uważali oni, że przedstawione w tej grze królestwo Myrtany nijak się ma do wyobrażeń graczy Gothica 1 i Gothica 2. Postanowili więc stworzyć własną wersję przygód Bezimiennego bohatera i jego załogi po pokonaniu smoka-ożywieńca. Nasz bohater trafia więc na Myrtanę znaną z opowiadań we wcześniejszych odsłonach gry i zostaje rzucony w wir wydarzeń mających tam miejsce. Niestety projekt upadł i graczom została zaoferowana jedynie wersja demo, która rozgrywa się w wiosce rybackiej i jej okolicach. Demo starcza na ponad 10 godzin gry.

Modyfikację tłumaczyli:
metek58
smox

Screeny:

[Obrazek: 0tG7ZxH.jpg]

[Obrazek: OfxEro9.jpg]

[Obrazek: 8OaKDa3.jpg]

[Obrazek: GIgdnjW.jpg]

[Obrazek: zvTXlwd.jpg]

[Obrazek: xfFa6cn.jpg]

Prezentacja świata:

Trailer:

>>> Download <<<
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
ZOMO

76 Postów
4 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 3

Jestem w trakcie przechodzenia modyfikacji.

Cóż rzec można o niej? Ciekawa barwna fabuła, miejscami, aż absurdalna (tu nie specjalnie przypadł mi do gustu wątek z cyrkowcami, jakoś nie pasowali mi do uniwersum, możliwe, że przez swój charakter). System zadań jest dość zróżnicowany, niektóre zadania wydają się być dość łatwe, inne wręcz przeciwnie. Nie jestem wciąż pewien, czy nie działają tutaj zadania czasowe (od 2 dni mam jakieś zadanie aktywne o znalezieniu rybaka i skołowania młotka w ciągu 2h z tego co pamiętam). Misja z Ogrem była zgliczowana, bowiem ogr za nami biegł silnikowo, a nikt na to nie reagował, a w momencie walki z czymkolwiek ogr nas atakował i nie dało się go pozbyć (bo był za silny). Nie do końca jeszcze wiem, co się dzieje z Miltenem i Gornem (pewno coś przeoczyłem). Bardzo podoba mi się wątek z Laresem, oraz bandytami, w końcu trochę innowacji a jeżeli ciągle "drużyna A". Ciekawe wymyślono z nauką języków orków (chociaż dalej się głowie, jak tu załatwić ścierwojada, podobnie jak z misją by zaciągnąć cyrkowców do wioski rybackiej).

Dobra, zostawmy zadania na bok.

Jeżeli chodzi o mapę, to jest oczywiście niedokończona, a szkoda. Przeciwnicy stanowią spore zagrożenie dla naszej postaci nawet po kilku godzinach gry mam dalej problem by ubić coś poza ścierwojadem, kretoszczurem i pomniejszych stworkach. Podoba mi się pomysł bardzo z rozdzieleniem broni białej na 4 kategorie, jeszcze bardziej podoba mi się zużywanie broni, jednak niepokoi brak możliwości "naprawy" broni. Ponownie nie jesteśmy wpuszczani do magazynów i tak dalej.

Poziom trudności jest dość wysoki, a zarazem w miarę zbalansowany.

Aż mi serce krwawi, że projekt został porzucony, bo to jeden z modów który pokochałem najbardziej... tak bardzo przypomina prawdziwą historie bezimiennego, tak bardzo widać włożone serce i innowacyjne pomysły naszych eks'komunistycznych braci ze wschodu.
Istota uważa się za samodzielną dopiero wtedy, gdy stoi na własnych nogach, a stoi na własnych nogach dopiero wtedy, gdy swoje istnienie zawdzięcza samej sobie.
Karol Marks
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: metek58

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?