Strona główna Lista użytkowników YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Obóz: problemy z zadaniami
Król Północy

891 Postów
50 Tematów
Mężczyzna
Reputacja:

Tutaj możecie pytać o problemy z zadaniami w Nowym Obozie.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Poskramiacz Sów

706 Postów
90 Tematów
Kobieta
Reputacja: 95

Czy jeśli wykonałem wcześniej zadanie "Zbiory bagiennego ziela" to mogę ukończyć zadanie ze zbroją Lokiego? Próbowałem już przejść się do Balora i Virana i wziąć kolejną dostawę, ale dalej nie mam opcji u Ciphera.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król Północy

891 Postów
50 Tematów
Mężczyzna
Reputacja:

@MrKura
Zleceniodawca: Loki
Niedaleko Nowego Obozu odpoczywa poeta i wirtuoz złodziejskiego fachu o imieniu Loki. Dostajemy od
niego cynk, że w Nowym Obozie można spotkad człowieka imieniem Wilk, który sprzedaje zbroje i to u
niego Loki nabył swój egzemplarz. Wilk kategorycznie zaprzecza jakoby handlował pancerzami. Wracamy
rozmówid się z Lokim. Loki daje nam do zrozumienia, że zbroję wygrał od jakiegoś człowieka w karczmie u
Silasa. Niestety impreza najwyraźniej była ostro zakrapiana, tak że utracjusz nie jest chyba do kooca
pewien czy był to Wilk. Udajemy się do karczmy na jeziorze, w sumie musimy uzyskad cztery poszlaki.
Rozmawiamy kolejno z jednym z bramkarzy, Senyan'em, Silasem oraz Jeremiaszem. Dowiadujemy się, że
Wilk już dawno nie zaglądał do szynku, a poszukiwaną przez nas osobą jest prawdopodobnie Cipher.
Konfrontujemy się ze Szkodnikiem, jednak rozmowa niewiele wyjaśnia. Cipher nadmienia jedynie coś o
bagiennym zielu i mamy się do niego zwrócid z korzystną ofertą. Zadanie posuniemy do przodu
wykonując inne zadania na terenie Obozu Bractwa ("Zbiory bagiennego ziela"). Od Balora dowiadujemy
się, że Cipher skupuje bagienne ziele. Zamiast dostarczyd ładunek Cor Kalomowi możemy go po prostu
opchnąd Cipherowi. Musimy odwiedzid także zbieraczy po drugiej stronie bagna i rozwiązad problem z
krwiopijcami. Mając łącznie 100 łodyg b
Zrobiłeś to wszystko?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Poskramiacz Sów

706 Postów
90 Tematów
Kobieta

Tak, nie mam żadnej opcji konfrontacji z Cipherem.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Poskramiacz Sów

706 Postów
90 Tematów
Kobieta

Dobra, pogadałem z Wykidajłą i poszło.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości